Reklamní předměty
Dres Cyklokulhánek:

Maximálně pohodlné, na míru vyráběné oblečení . Vysoce funkční , výhradně evropské materiály pro různé klimatické podmínky Vám dopřejí maximální zážitek na kole. Dresy nabízíme ve variantách dámský, pánský střih, dlouhý a krátký rukáv. Velikosti a barevné zpracování dresu je možno domluvit individuálně na Vaše přání.Cyklistický dres - dlouhý rukáv: 999,- Kč.

Cyklistický dres - krátký rukáv: 899,- Kč -------------------------------------------------------------------------------------

Funkční ponožky Cyklokulhánek:


Kvalitní sportovní ponožky s aktivními ionty stříbra - antibakteriální (ionty stříbra brání růstu bakterií a hub, redukují zápach) Nižší sportovní ponožky vhodné na sportovní žátěž či na běžné každodenní nošení i do společnosti. - pánské či dámské hladké ponožky - elastický lem pro větší pohodlí - odlehčený nárt pro lepší únik vlhka - kotníkové provedení Složení: 75% bavlna, 25% polypropylen (SILTEX)

Funkční ponožky Cyklokulhánek: 99,-Kč

------------------------------------------------------------------------------------

Cyklo láhev Cyklokulhánek:Cyklo láhev 0,5 L

Je unikátní nápojová láhev pro každodenní použití, která je vyrobena v České republice ze speciálně vivinutého materiálu pro lékařské a farmaceutické účely! Bez zápachu a plastové příchutě, snadné vymývání a možnost mytí v myčce!

Cyklo láhev 0,5 L 109,-Kč

Cyklo láhev 0,75L 119,-Kč

----------------------------------------------------------------------------------

Bunda Cyklokulhánek:

Nepromokavá, neprofuková extrémně lehká bunda. Snadno sbalitelná do zadní kapsy u dresu. Vhodná jak na turistiku tak i cyklistiku. Možnost výroby s vlastním logem značky kola.


Cyklistická bunda Cyklokulhánek - 1599,- Kč

--------------------------------------------------------------------------------
Samolepky Cyklokulhánek:

Samolepky s průhledným pozadím a černým nebo bílým písmem.
------------------------------------------------

Zimní čepice Cyklokulhánek:

-Pletená zimní čepice, univerzální velikost.

-Dvě varianty prodloužená a klasická čepice


Cena: 299,-Kč--------------------------------------------------------------------------------

Multifunkční šátek - Cyklokulhánek:

Prodyšný a rychle schnoucí
Široké využití při sportovních aktivitách
Vhodný i pod přilbu


Nabízíme Vám multifunkční šátek vyrobený z rychleschnoucího polyesteru. Šátek lze složit jako čepici, klasický šátek na krk, potítko na ruku a podobně. Šátek je ideální pod přilbu na kolo, lyže, nebo jako účinná ochrana před sluncem při Vaších vysokohorských túrách. Šatek se brzy stane nezbytným doplňkem při Vašich sportovních aktivitách.


Cena: 249,- Kč